PROGRAM • KUKIZ15

STRATEGIA ZMIANY • DLA EUROPY

PROGRAM • KUKIZ15

STRATEGIA ZMIANY • DLA EUROPY


II. POZA LEWICĘ I PRAWICĘ

Odrzucamy przestarzałe podziały na prawicę i lewicę. Te sztuczne etykiety są dziś cynicznie wykorzystywane przez polityków i media głównego nurtu, żeby ukryć bezideowość „starych” partii politycznych i skłócić ze sobą obywateli. To co łączy partie establishmentu czy to „prawicowe”, czy to „lewicowe” to chęć zachowania status quo i obrona własnych przywilejów. Tzw. „Koalicja Europejska” jest tu najlepszym przykładem.

Naszych obywateli nie interesują ideologiczne podziały, ale realne i konkretne działania na ich rzecz. Skończenie z dyktatem kilku państw w UE, skuteczniejsza walka z korupcją czy obrona praw obywateli przed wielkimi, międzynarodowymi korporacjami to sprawy, które łączą wielu Europejczyków bez względu na ich zapatrywania w kwestiach światopoglądowych.

Europa potrzebuje nowej wizji. Chcemy stworzyć inny model uprawiania polityki niż ten, który proponują brukselscy arystokraci i partie głównego nurtu. Unia Europejska wymaga natychmiastowej i głębokiej reformy. W nowym Parlamencie Europejskim stworzymy sojusz na rzecz zmian w Europie i przewietrzymy brukselskie salony!

Poniżej prezentujemy główne postulaty.
Kliknij w wybrany punkt programu poniżej, aby poznać szczegóły.BUDUJEMY SILNĄ POLSKĘ W EUROPIE

Wesprzyj KUKIZ15 na swój własny sposób!

BUDUJEMY SILNĄ POLSKĘ W EUROPIE

Wesprzyj KUKIZ15 na swój własny sposób!