KWW KUKIZ15 DO SENATU • Został zarejestrowany w Państwowej Komisji Wyborczej • Startujemy samodzielnie w JOWach

Jako KUKIZ15 startujemy samodzielnie i wystawiamy kandydatów na Senatorów w wyborach do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej. Odbędą się one w systemie wyborczym Jednomandatowych Okręgów Wyborczych! (Kliknij TU i dowiedz się więcej o JOW). W dniu 26/27 sierpnia 2019 Państwowa Komisja Wyborcza zarejestrowała KWW KUKIZ15 DO SENATU. Zobacz wpis na oficjalnej stronie PKW: KLIKNIJ.

W związku z powyższym zwracamy się do naszych działaczy i sympatyków:
Organizujcie się oddolnie - czas na zebranie podpisów, czyli zgłoszenie list kandydatów na senatorów mija 3 września 2019 roku o godzinie 24:00.
Wyłaniajcie liderów
Konsultujcie się z Koordynatorem Ogólnopolskim (informacje: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
Kierujcie na nasz adres informacje - na kogo wystawiać Upoważnienia do zgłaszania kandydatów i członków do komisji wyborczych - maksymalnie do 13 września 2019 roku.
Sprawy są w Waszych Oddolnych rękach i działaniach.

POMÓŻ NAM ZBIERAĆ PODPISY • UDZIEL POPARCIA KANDYDATOWI NA SENATORA • Na poparcie Senatora w jego okręgu wyborczym JOW potrzeba 2000 podpisów. WYKAZ_PODPISOW_POPARCIA.pdf

Pamiętajcie - czasu jest mało. Dokument należy wydrukować. Prosimy o dostarczenie ich z fizycznymi podpisami pod wskazany poniżej adres.

ADRES KORESPONDENCYJNY:
KWW KUKIZ15 DO SENATU
ul. Powstańców Śląskich 211/217 lokal 4
53-140 Wrocław

WWW: KUKIZ15doSENATU.PL

PEŁNOMOCNIK WYBORCZY:
Maciej Lisowski (KUKIZ15 Wrocław)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
TEL. +48 575 505 600

PEŁNOMOCNIK FINANSOWY:
Konrad Bogdał (KUKIZ15 Wrocław)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
TEL. +48 691 854 944